Executive Club Lounge, daha fazla mahremiyet ve kişiye özel servis isteyenler için 8. katta koyun muhteşem manzarasını Villa ve Suit Misafirleri için ayaklar altına seriyor.

Villa ya da Suitte konaklamayı tercih eden misafirlerimiz Exclusive Paket dahilinde Executive Club Lounge'dan yararlanma ayrıcalığına sahip oluyor. Club Lounge'da sürpriz hediyelerle gerçekleştirilen özel karşılama ve giriş işlemleri; günün çeşitli saatlerinde ikram olarak sunulan atıştırmalıklar ve içeçekler, kişiye özel tatil ve danışma hizmetleri, koleksiyon kitaplardan ve uluslararası dergilerden oluşan kütüphane ve televizyon odası konaklamanızı unutulmaz kılacak ayrıcalıklardan.

Executive Club Lounge'da çay, kahve, meyve suları ve alkolsüz içecekler gün boyunca; belirlenmiş alkollü içkiler ve yerel şaraplar ise günün belirli saatlerinde ücretsiz olarak servis ediliyor.

Otelde bulunan her biri farklı konseptteki beş plajdan biri olan "Executive Beach", Executive Club Lounge misafirleri için özel olarak tasarlanmıştır; yalnızca Villa ve Suit misafirleri bu plajdan faydalanabilmektedir.