D Maris Bay her biri ferah ve lüks olarak tasarlanmış 193 oda ve suit, bir dubleks Presidential Suit ve bir villaya sahiptir.
* D Maris Bay oda-kahvaltı konsepti ile hizmet vermekte olup altı yaş altı çocuklar aile odaları ve villada ağırlanmaktadır .

Tüm odalar misafirleri karmaşadan ve dağınıklıktan uzaklaştırırken dinlendiriyor. Eşsiz manzaralı küvet, fark yaratan unsurlardan yalnızca biri. Kaliteli malzemeler, titizlikle düşünülmüş detaylar ve konaklamanızı kolaylaştıracak sofistike ürünleri en iyi şekilde birleştirilerek kendinizi yenileyeceğiniz ayrıcalıklı bir mekan yarattık.

8. ve 9. katta koyu ayaklar altına seren muhteşem deniz manzarasıyla Presidential suitin yanı sıra 3 farklı suit tipi mevcut. Tüm suit misafirlerine Executive Club Lounge'dan yararlanma ayrıcalığı sunulmakta.

Ana binaya bitişik olan Villa, göz alabildiğine deniz ve dağ manzarasıyla büyüleyici. İki yatak odası, birleşik oturma odası ve yemek salonu, mutfak, sauna, hamam, 24 saat butler servisi... Villa misafirleri tüm bu konforun yanı sıra Executive Club Lounge ayrıcalığını da yaşıyorlar.

Tamamıyla kaçış arayanlar için cennet... D Maris Bay balayı çiftlerine bu özel günlerini unutamayacakları bir deneyim sunuyor...