Presidential Suit

En az iki, En fazla üç misafir konaklama; çift kişilik yatak.
Otelimizin 8. ve 9. katında yer alan dubleks Presidential Suit, tüm koya hakim büyüleyici bir manzaraya sahiptir. Özel tasarım terasında yer alan jakuzi Presidential Suiti benzersiz yapan farklılıklardandır.

Suit Özellikleri 
175 m² iç alan, 120 m² balkon ve 115 m² teras alanından oluşan Presidential Suit'te bir yatak odası, aralarında kapı olmayan yemek ve oturma odaları ve toplantı odası bulunmaktadır. 
Akıllı oda (dokunmatik kontrol paneli); yatak odası, yemek odası, oturma odası ve toplantı odasından çıkış olan 120 m²'lik balkon; ikinci katta teras, ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, tik zemin, Presidential Suit için özel olarak üretilen duvar kağıtları, lüks İtalyan mobilya ve dekoratif malzemeleri, giyinme dolabı, kasa, 8 kişilik calacatta mermerden özel yapım yemek masası; bağımsız bir giriş kapısı, 8 kişilik toplantı masası, misafir tuvaleti ve kitchenette bulunan toplantı odası. 
Günde iki kez kat hizmetleri servisi, mini bar, 24 saat oda servisi, Nespresso Essenza Espresso Makinası, zengin içecek çeşitleri, istenildiği takdirde continental kahvaltı servisi, à la carte restoranlarda rezervasyon önceliği. 

2. Kat Teras Özellikleri 
Tik zemin , koyun muhteşem manzarasına sahip jakuzzi ve duş;  lüks İtalyan güneşlenme ve oturma grubu, BOSE hoparlör sistemi 

Banyo Özellikleri
Olive brown mermer banyo, ayrı küvet ve duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan parfümcü Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinası, makyaj masası, bornoz ve terlik.

İnternet ve Telefon
Telsiz direkt hat telefon, kablolu ve kablosuz internet.

Eğlence 
Yatak, oturma ve toplantı odalarında 42 inch Loewe televizyon, uluslararası kanallar; blu-ray home theater sistemi, BOSE IPod - IPhone bağlantı istasyonu.