Villa

En fazla 4 misafir konaklama; 2 adet çift kişilik yatak.
Ayrıcalıklı villa ana binaya bitişiktir, 2 adet yatak odası, birleşik yemek odası ve salon, tam donanımlı mutfak, sauna, hamam bulunmaktadır.
Altı yaş altı çocuklar villada ağırlanmaktadır.

Villa Özellikleri
Villa; 310 m² iç alan, 454 m² özel bahçe alanından oluşmaktadır.
İçlerinde banyoları, giyinme dolapları, oturma grupları ve kasaları bulunan ve İtalyan mobilyalarla tasarlanan 2 yatak odası; birleşik yemek odası ve salon, tam donanımlı Gagennau mutfak, özel hamam ve sauna, ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden ısıtma sistemi, yerden tavana ses geçirmez özel cam, calacatta mermer zemin ve duvarlar, villa için özel olarak tasarlanmış duvar kağıdı, şömine, lüks İtalyan mobilya ve dekoratif malzemeleri, yönetici çalışma masası, 8 kişilik yemek masası, misafir tuvaleti.
Günde iki kez kat hizmetleri servisi, mini bar, 24 saat oda servisi, Nespresso Essenza Espresso Makinası, şarap soğutucu, her odada zengin içecek çeşitlerinden oluşan bar, istenildiği takdirde continental kahvaltı servisi, à la carte restoranlarda rezervasyon önceliği.

Banyo Özellikleri 
Odalarda Calacatta mermer banyo, Calacatta mermer özel hamam, büyüleyici manzarası ile sauna, duş, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinası, bornoz ve terlik.

Bahçe Özellikleri
Adalar, deniz ve dağlardan oluşan eşsiz manzarasıyla 454 m² özel bahçe alanı, Calacatta mermer zemin, limestone duvarlar, özel yapım otomatik tente sistemi, 80 metrekare özel havuz, 4 kişilik yemek masası, 4 adet güneş yatağı, İtalyan lüks oturma grubu, BOSE hoparlör sistemi. 

İnternet ve Telefon
Telsiz direkt hat telefon, kablolu ve kablosuz internet.

Eğlence
Salonda 55 inch Loewe televizyon; yatak odalarında 42 inch Loewe televizyon, uluslararası kanallar; blu-ray home theater sistemi, BOSE IPod - IPhone bağlantı istasyonu.

Çoçuklar İçin
Bebek yatağı (0-6 yaş için ) ya da ilave  yatak, bornoz, terlik, çocuklar için özel buklet malzemeleri, bebek ve çocuk küveti, bebek lavabosu için basamak, bebek telsizi, su ısıtıcı ve sterilizasyon aleti bulunmaktadır.