Benzersiz bakımlar ve uzman kadro ile ömrünüze ömür katın.

Vücudunuzu tam bir rahatlık içinde beslemek ve yeniden dengelemek için kendinizi ev sahipliğimize ve mekanın ahengine bırakın.Gerginliğinizin gitmesine izin verin, stres ve kaygıları zihninizden uzaklaştırın. Gençleşme, kendinize öncelik verdiğinizde ve günlük hayatın yoğun telaşını geride bıraktığınızda başlar. Bakımlarınız, ihtiyaçlarınızı bütünsel olarak ele alan eşsiz bir felsefeyi benimsemiş uzman eller tarafından yapılır.Gözle görünür ve kalıcı sonuçlarla vücudunuz sağlığına yeniden kavuşur. Yüz ifadeniz aydınlanır ve çizgiler kendini gevşemeye bırakır. Ve güzellik yaşlanmayan bir zafere dönüşür.

 

İçinizdeki güzelliği yeniden keşfedin.

Saflığı hissetmek - Detoks masajı
Belirli teknikler ve detoks etkisi yüksek ürünlerin bir arada kullanılmasıyla vücudunuzu drene etmek, harekete geçirmek, enerji kazandırmak ve toksinlerden kurtulmak için Chenot Yöntemi temeline dayanan bir detoks masajı.Amaca yönelik el becerileriyle cam vakumların emiş gücünün bir araya gelmesi, iç hücre yenilenmesini harekete geçirerek iç güzelliğinizi artırır.

Derinlemesine sağlık - Bağ dokusu masajı
Daha iyi bir duruşa sahip olmak ve esnekliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? Üzerinizde yük oluşturan kas ve enerji gerginliklerinden vücudunuzu ve zihninizi kurtarmayı mı arzu ediyorsunuz? Bu derin ve canlandırıcı masaj, doğal fiziksel ve içsel dengenize ulaşmanıza yardımcı olarak kalıcı zindelik sağlar.

Hafiflik ve canlılık - Baş ve omuz masajı
Günlük yaşamın getirdiği gerginlikleri gevşetmek için idealdir. Yeniden kazanılması zor gibi görünen zihinsel berraklığınızı ve konsantrasyonunuzu tekrar keşfedebilmenizi sağlar. Bu yavaş olmasına rağmen derinlemesine odaklı masaj, akupunktur noktalarına odaklanarak yapıldığı andan itibaren bir hafifleme hissi ve yenilenmiş bir canlılık sunar.

Enerji dolu - Enerji veren yüz ve baş masajı
Vücut ile zihni uyaran ve harekete geçiren kişisel ve derin bir deneyim. Bu masaj enerji noktalarını hedef alarak hem vücudunuzun hem de zihninizin yeniden dengeye gelmesini sağlayan içsel enerjinizi aktif hale getirmenize yardımcı olur ve yüzünüze güzellik ışıltısı katar. Sonucunda inanılmaz ve kalıcı bir canlılık hissi elde edilir.

Vücut ve zihin - Tonik masajı
Yorgunluğun bütün etkilerini ortadan kaldırırken enerji potansiyelinizi bütünüyle yeniden harekete geçirin, vücudunuzu güçlendirin ve zihninizi dinlendirin. Bu kuvvetli ve dinamik masaj bir yandan pillerinizi şarj ederken diğer yandan da vücudunuzu yeniden şekillendirir.

Güzelce rahatlayın - Rahatlatıcı masaj
Mekan ve zamanın gerçek boyutlarını yeniden keşfedin. Öz farkındalığınızı geri kazanın. Chenot Yöntemi'ne dayanan nazik el hareketleri ve hoş kokulu esansiyel yağlar sizi bezlerken yorgunluğunuzu alıp götürür ve anında kendinizi iyi hissetmeye başlarsınız.

Keyifli gebelik - Doğum öncesi masajı
Sıcaklık, şefkat ve sarmalayan bir temas. Bu masaj, geçmişin buğusunda kaybolmuş antik bir bakım yöntemidir. Hem kendinize hem de bebeğinize doğum öncesi özel bir hediye vermeye ne dersiniz? Sizi şımartmamıza izin verin ve kendinizi bu olağanüstü ve huzur dolu deneyime bırakın.

Biçimli vücut hatlarına sahip kadınlar - Karın masajı
Stresin yarattığı fiziksel ve duygusal gerginlikleri giderin. Kan dolaşımınızı yeniden harekete geçirin ve şişkinliğe yol açan toksinlerden kurtulun. Yağ birikimlerini eritin; esnekliğinizi artırın ve kas yapınızı iyileştirin. Bu masajın sırrı, kusursuz vücut hatlarına sahip olmanızı sağlayan nazikliğinde, derinliğinde ve hassaslığındadır.

Biçimli vücut hatlarına sahip erkekler - Karın masajı
Diyafram tepkilerini iyileştirmek ve sindirim sistemini yeniden harekete geçirmek için. Gerginliğin yanı sıra fiziksel ve duygusal tıkanmaları azaltmak için. Bu hassas ama derinlemesine masaj, sizin için yaratıldı

Bedeninize derinlerden gelen denge.

Denizden - Selülit bakımı
"Portakal kabuğu" görünümünden nasıl kurtulursunuz? Bu soruyu kendinize kim bilir kaç kez sordunuz. Aradığınız yanıt, derin ve arındırıcı bir masajla esansiyel yağlar ve su yosunlarının sinerjik etkisini bir araya getiren bu etkili bakımda. Vücudu yeniden biçimlendirmek ve ton vermek için.

Çamurun faydaları - Çamurla Selülit bakımı
Yoğun inceltici ve esnekleştirici özellikleri zengin özel bir çamur uygulanmasıyla etkisi artan, kan dolaşımını harekete geçiren derinlemesine bir bakım. Teninize ton ve canlılık kazandırmak için kadınsı güzelliğe benzersiz bir yardımcı. Enerjiyi yansıtmak -

Ayak ve el refleks bakım
Katılık ve gerginlikten kurtulmuş, daha hafif, daha esnek el ve ayaklar. Enerjiyi bedeninizin tamamına yayılacak şekilde harekete geçirmek üzere akupunktur noktalarına etki eden bu bakımla kendinizi ödüllendirerek çok boyutlu zindeliğe kavuşun.

Pürüzsüz ve ipeksi - Parafinle ayak ve el refleks bakımı
El ve ayaklarınızın bir çocuğunkiler gibi yumuşacık ve pürüzsüz olmasını ister misiniz? Parafinin yumuşatıcı özellikleri ile ısının etkisinden yararlanan bu sıkılaştırıcı ve besleyici bakımı keşfedin. Kusurlardan arınmış yumuşacık bir cilt için.

Zindelik kaynağı - Bitki-çamur bakımı
Kil, mikro-algler ve saf esansiyel yağlardan (Detox, Sensitive, Relax, Yin & Yang) elde edilen bu vücut maskesi yardımıyla kendinize canlılık kazandırın. Bu pürüzsüz ve yumuşak dokunuşlu çamurun içerdiği mineraller ve esansiyel yağların bir araya gelmesiyle ortaya çıkan etki, fiziksel gerginlikler ve psikolojik stresi azaltarak hem zihninizi hem de vücudunuzu arındırır, toksinlerden kurtarır ve yeniden canlandırır.

Saflaştırma ve oksijen verme sayesinde daha genç görünün.

Parlaklık ve güzellik - Genel temizleyici bakım
Gözle görünür seviyede daha parlak ve sağlıklı, yumuşacık ve dengeli tona sahip bir cilt için. Yüzünüze yeni bir ışık ve parıltı getirecek bu derin ve yenileyici bakımla sizi şımartmamıza izin verin.

Güzellik iksiri - Arındırıcı yüz bakımı
Şişkinliği, yorgunluğun izlerini ve stresi gidermek için.Yüzünüze tonunu, ışıltısını ve esnekliğini yeniden kazandırmak için. Uzman ellerin mahareti, özel ürünler, akupunktur ve geçmişi çok eskilere uzanan Japon tekniklerinin bir araya gelerek ortaya çıkardığı güçlü etki. Bu etki sonucunda ışıltılı bir ten ve daha keskin yüz hatlarının yanı sıra sıkı bir cilde yeniden kavuşursunuz.

Doğal tonlar - Yüz gerdirme bakımı
Neşter kullanmadan kırışıklıklarınızı gidermeye ve cildinizi sıkılaştırmaya ne dersiniz? Vietnam geleneklerinden ilham alınarak yaratılan bu doğal ve cerrahi müdahale gerektirmeyen yüz gerdirme yöntemi tam da ihtiyacınız olan çözüm. Cildinizi daha pürüzsüz hale getiren ve tonunu güzelleştiren bu özgün teknik, yüzünüzü yeniden biçimlendirir.

Tümden ışıltı - Yaşlanmanın etkilerine karşı yenileyen bakım
Yaşlanma ve yorgunluğun gözle görünür izlerini ortadan kaldırırken cildin yenilenmesini, parlamasını ve sıkılaşmasını sağlar. Yaşlanmayı önleyen özel ürünlerin uygulanmasıyla zenginleşen bu yeniden canlandırma bakımının keyfine varın. Peki ya sonuç? Harikulade parlak, daha sağlıklı ve daha genç bir cilt.

Göz alıcı görünüş - Göz bakımı
Bir yandan yaşlanmanın izlerini azaltıp engellerken diğer yandan gözleri toksinlerden arındırmak ve yeniden canlandırmak için. Bu bakımın uyarıcı etkisi akupunktur noktaları üzerine odaklanarak  göz altı torbaları, halkalar ve şişkinlikleri gözle görünür ölçüde azaltır. Gözünüzün çevresi yeniden canlanır ve inanılmaz pürüzsüz, dinlenmiş, genç ve göz alıcı kılar.

Erkeklere özel - Yüz Bakımı
Erkek cildinin tonunu saflaştırmak ve oksijen vermek üzere özel olarak yaratıldı.
Hücre yenilenmesini harekete geçiren ve nihayetinde yaşlanmanın etkilerini azaltan benzersiz ürünlerin uygulandığı bu yenileyici ve enerji verici bakımla kendinizi şımartın.

Işıltılar saçan ipeksi bir cilde sahip olun

Tanrıların nektarı - Bal peelingi
Geçmişi çok eskilere giden Tibet geleneklerine dayanan bu bal ritüeli teninizin sıkılaşmasını sağlar. Böylece pürüzsüz ve ipeksi bir cilde kolayca kavuşursunuz. Ölü hücrelerden arındıran, etkili bir doğal ürün kullanarak uygulanan hassas ve rahatlatıcı hareketler ve dokunuşlar. Toksinlerden arındırıcı ve dengeleyici özellikler açısından zengin, sizi yenilenmiş hissettirecek paha biçilmez bir güzellik besini.

İpeksi yumuşaklık - Vücut peelingi
Vücudunuzu ferahlatıp temizlerken cildinizi pürüzsüzleştiren ve yenileyen bir deneyim. Teninizin tonunu ayarlamak ve ölü hücreleri ortadan kaldırmak üzere, özenle hazırlanmış esansiyel yağlar ve ölü hücrelerden arındırıcı ajanlar bir araya getirilir. Sizi ışıltılar saçan yumuşacık bir cilde kavuşturur.

Kusursuz mekanın keyfini çıkarın

Nihai deneyim - Geleneksel hamam sefası
Zamanın durduğu, bin yılı aşkın uzun süredir sağlık ve güzelliğin odakta olduğu eski ritüellerin yeniden doğduğu bir dünyaya adım atın. Tüm zamanınızı zihninizi ve bedeninizi temizlemeye ve arındırmaya adamanın hazzını tekrar keşfedin, yoğun ve güzel kokulu buharların sizi sarmaladığı bir ortamda rahatlayın.
Benzersiz ve unutulmaz bir deneyim için.

Ellerinizin güzelliğini bizimkilere bırakın..

• Spa manikürü
• Spa pedikürü
• Fransız manikürü
• Fransız pedikürü
• Tırnak cilası ile manikür
• Tırnak cilası ile pedikür
• Spa El bakımı Beslenmelerini ve yumuşamalarını sağlamak üzere, elleriniz, bilekleriniz ve kollarınızın aromatik bir sıvıda bekletilmesi, pürüzsüzleştirme etkili hassas bir peeling ve yavaşça anti-stres masajı yapılması.
• Spa Ayak bakımı Rahatlatıcı bir ayak banyosu ve cildin peeling ile derinlemesine doğal temizliği. Ayaklarınız artık besleyici ve nemlendirici dengeleme maskesinden faydalanmaya hazır.
• Yarı kalıcı oje uygulaması
• Ağda ile epilasyon - Kollar - Tüm bacak + bikini bölgesi - Yarım bacak - Yarım bacak + bikini bölgesi - Koltuk altı - Brezilya bikini bölgesi - Tüm bikini bölgesi - Bıyık veya favoriler - Erkekler için sırt ağdası - Erkekler için göğüs ağdası