Çalışma saatleri
Espace Vitalité Chenot her gün 09.00 - 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Otel, çalışma saatlerini sezona bağlı olarak önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Randevular ve rezervasyonlar
Dilediğiniz bakımdan arzu ettiğiniz saatte faydalanabilmek için, önceden randevu almanızı önemle tavsiye ederiz. Odanızdan randevu almak için telefon numarası: 2090 Otel dışından randevu almak için telefon numarası: + 90 (252) 441 20 00 E-posta adresimiz: chenot@dhotel.com.tr Otelde konaklamayan misafirlerden, rezervasyonlarını onaylama amacıyla kredi kartı bilgileri istenecektir.

Bakımlar*
Daha fazla bilgi ve tavsiye almak için ekibimizle görüşebilirsiniz. Randevu almak için, lütfen doğru alternatifi seçmenizde size yardım edecek olan uzman Spa Resepsiyonu personelimizle iletişime geçin.

Giriş
Espace Vitalité Chenot'ya randevunuzdan en az 20 dakika önce giriş yapmanızı öneririz. Bu süre sizi karşılamamıza, size tesisi tanıtmamıza ve sizinle alacağınız bakım hakkında konuşmamıza olanak tanıyacaktır. Randevunuza geç kalmanız durumunda arayıp haber vermeniz bizi memnun eder. Elimizden geldiğince bakım sürenizin tamamını kullanmanızı amaçlamaktayız. Ancak, gecikmeniz durumunda bir sonraki misafirimize hizmet vermek üzere bakım süreniz kısaltılabilir.

Spa olanakları ve kullanımı
Espace Vitalité Chenot'da sunulan olanaklar: sauna, buhar banyosu, kar çeşmesi, macera duşları, hamam, havuz, yaşam havuzu, Spa soyunma odası ve dinlenme alanı.

Kıyafet kuralları ve kilitli dolaplar
Her misafirimize bir dolap temin edilir. Spa merkezimizdeyken bir spa bornozu, bir çift terlik, duş bonesi ve tüm buklet malzemeleri tarafımızdan sağlanacaktır.

Kullanımla ilgili sınırlamalar
Spa merkezimiz; bedeniniz, zihniniz ve ruhunuz için bir dinlenme merkezidir. Diğer misafirlerimizi de düşünerek mümkün olduğunca sessiz olmaya dikkat etmenizi ve alçak sesle konuşarak diğer misafirlerimizin mahremiyetine saygı göstermenizi rica ediyoruz. Cep telefonu, elektronik cihazlar, alkol ve sigara kullanımı yasaktır.

Sağlık durumunuz
Size sunduğumuz hizmeti etkileyebileceği için, Spa rezervasyonunuzu yaparken yaşadığınız herhangi bir sağlık sorunu, alerji veya sakatlık hakkında lütfen bizi bilgilendiriniz.

Yaş sınırlaması
(çocuklar ve gençler) Sürekli olarak bir yetişkin refakatinde olmaları şartıyla, 16 yaşından küçük çocuklara bakım hizmeti vermekten memnuniyet duyarız.

Kayıp Eşya
Kişisel eşyalarınızın kaybolmasından veya zarar görmesinden sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

Ödeme ve İptal Politikası
Belli başlı tüm kredi kartları geçerlidir. Ödemeler nakit olarak TL ve dövizle de yapılabilmektedir. Aldığınız hizmetlerin bedeli, doğrudan oda hesabınıza da eklenebilir. Randevuya en geç 6 saat kala iptal edilmeyen bakımlar için, %100 iptal ücreti alınacaktır. Tüm fiyatlar önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Hamilelik ve emziren anneler
Bu özel zamanlarınızda, lütfen Spa ekibimizin size en uygun bakımları tavsiye etmesine izin verin.

Hediye çeki satın alma
Spa bakımlarımızda kullanılabilecek Hediye Çeklerini
Spa Resepsiyonundan satın alabilirsiniz.

Spa Boutique
Espace Vitalité Chenot, kaliteli bakım hizmetleri vermekten gurur duyar. Bakımınıza evinizin rahatlığında devam etmek için, butiğimizde çok çeşitli Chenot ürünleri satılmaktadır. Son derece eğitimli ve bilgili terapistlerimizden seçtiğiniz ürünlerle ilgili tavsiyeler alabilirsiniz.

Kazalar ve yaralanmalar
Tesisin kullanımı sırasında konukların yaşayabilecekleri kazalardan veya yaralanmalardan Espace Vitalité Chenot sorumlu değildir.

Değerli eşyalar
Spa/spor salonunda ve havuzda ziynet eşyaları takılmamalıdır. Soyunma odalarındaki kilitli dolapların yanı sıra otel resepsiyonunda da emanet kasaları bulunmaktadır. Misafirlerimiz, Spa içerisinde kendi dolap anahtarlarından sorumludurlar.

Fiyatlar
Tüm fiyatlar TL olarak belirlenmiştir. Fiyatlar önceden haber verilmeden değiştirilebilir