D Maris Bay dünya çapında ödüllere sahip uluslararası Zuma Restoran ve  et severlerin öncelikli tercihi Nusr-Et’i de içinde barındırarak misafirlerine farklı bir yeme-içme  deneyimi yaşatmayı arzulamaktadır.

Bunun yanısıra 2015 yazından başlayarak Il Riccio Beach Club & Restaurant, İtalyan mutfağının benzersiz lezzetlerini, leziz ev yapımı makarnalarını ve muhteşem deniz ürünlerini misafirlerinin beğenisine sunuyor. Il Riccio renkleri olan beyaz ve mavinin,  turkuaz sularla , gökyüzü parlak gün  ışığı ile uyumu görülmeye değer. Ege mavisi  masalar, el boyaması fayansların çevrelediği mükemmel yemeklerin hazırlandığı mutfak ve tüm  bu detaylarla muhteşem bir uyum içerisinde olan  dolaplarıyla Il Riccio deneyimlemeye değer güzelliktedir. Balık dolabı ise taze  ahtapot, mürekkepbalığı, mercanlar, deniz kestanesi ve ıstakoz seçenekleri sunmaktadır.

Napoliten mutfağının en iyi tatlıları ile geniş  çeşitliliğe  sahip  ‘günah odası olarak adlarılan tatlı odası " kaçırılmaması gerekendir, Il Riccio’da, deniziyle büyüleyen mükemmel atmosfer oluşturulmak için herşey düşünülmüştür.