Bodyism, şimdi Avrupa’daki ilk tam konseptli Clean & Lean merkezi ile D Maris Bay’ de.

Bodyism, son 10 yıldır inanılmaz bir başarı ile vücutları geliştirken yaşamları değiştiriyor. Lara Stone, Rosie-Huntington-Whiteley ve Hugh Grant gibi dünyaca ünlü isimlerin takipçileri arasında yer aldığı Bodyism uzmanları fitness ve beslenme konusunda dünyanın önde gelen otoriteleri olarak kabul ediliyor.

Bodyism şimdi Avrupa’daki ilk tam konseptli Clean & Lean merkezi ile D Maris Bay’ de.

Bodyism uzun, ince, sağlıklı ve atletik vücutlar yaratmayı hedefliyor. Bodyism’in temelinde bedenin sağlığı için “Clean & Lean” yaklaşımı yatıyor.

Londra’dan gelen performans uzmanları ve ünlü kişisel eğitmenler sağlıklı ve atletik vücutlar ve uzun yaşam konusunda rehberler. Uzmanlar, size yağsız bir vücuda sahip olma, duruş geliştirme ve beslenme konusunda tavsiyelerde bulunacaklar. Fitness merkezinde ayrıcalıklı bir Kişisel Bodyism Eğitimi mutlaka denemelisiniz.

Tüm restoranlarımızda sağlıklı yaşam yiyecek seçenekleri mevcut olsa da program kapsamında özel tariflerle hazırlanmış Clean & Lean menülerini a la carte restoranlarda bulabilirsiniz. Tercihinize göre uzmanlarımız size özel bir diyet programı da oluşturabiliyorlar.

Tatilinizde sağlığınız için bir şey yapın! Spa resepsiyonu ile temasa geçerek ücretsiz 20 dakikalık Bodyism danışma seansı rezervasyonunuzu gerçekleştirin ve hayatınızı nasıl değiştirebileceğimizi bizzat deneyimleyin.

Dünyaca ünlü isimlerin takipçisi olduğu Bodyism Uzmanlarıyla benzersiz bir deneyim yaşamak için gelmeden önce sınırlı sayıda olan eğitimlerde yerinizi ayırtın...

Bodyism Özel Ders
Bodyism eğitimi özel beslenme protokolleri ve egzersiz programlarına odaklanırken geniş ürün takviyeleri ve sağlık içecekleri ile sağlığınızı güçlendirir.
Bu program, hedeflerinize ulaşmanız, daha sağlıklı olmanız, duruşunuzu geliştirmeniz ve performansı artırmanız için tasarlanmıştır.

Bodyism Fascia Esneklik Terapisi
Fascia Esneklik Terapisi tüm vücudu gerdirme ve esnetmede benzersiz bir tekniktir. Bu teknik derin esneklik hareketlerine geçmeden eklemlerin ısınmasına yardımcı olur ve bu da vücudunuzun esnekliğini arttırır. Yorgunluk ve ağrıya yol açan eklem gerginliğini ve stresi alır.

Bodyism Yüzme Dersi
Yüzme, hayatınız boyunca eğlenirken form tutabileceğiniz muhteşem bir egzersiz biçimidir. Yaralanma riskinin olmadığı yüzme kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir egzersiz. Yüzme ile yalnızca güvenli şekilde egzersiz yapmakla kalmayacak hissetmeden güçlü bir kardiyo ve direnç egzersizi yapmış olacaksınız. Bu dersimizi ister havuzda ister  denizde alabilirsiniz.

Açıkhava Eğitimleri
Harika koyun ve eşsiz havanın keyfini çıkartırken, komple vücut egzersizi yapabilmeniz için Coliseum’da açıkhava egzersizleri alanımız özel olarak tasarlandı. Eğitmenlerimiz tüm açık alan ekipmanlarını kullanarak zorlu egzersizleri bile keyfe dönüştürüyorlar.

Bodyism’in tanıtım filmini izlemek için tıklayınız.