Dünyanın en güzel koylarından birinde su kayağı, wakeboard, uluslararası yelken okulu işbirliğindeki yelken ve sörf merkezi, lisanslı su altı dalış merkezi... Zengin su sporları aktivitelerinden birini mutlaka keşfedin. 
Su sporu meraklıları için vazgeçilmez bir lokasyon olan D Maris Bay; üst düzey eğitmenleri ve yüksek kalitedeki teknik ekipmanları ile de ayrıcalıklı. Benzersiz özelliği ise koyun bir tarafında dalgasız deniz gerektiren su kayağı yapılabilirken, karşı koyda rüzgar ve dalga gerektiren sörf sporunun yapılabiliyor olması.

YELKEN ve SÖRF MERKEZİ
Uluslararası yelken okulu işbirliğinde hizmet veren yelken ve sörf merkezinde kurslar, profesyonel eğitmenler tarafından tam donanımlı sörf ve yelken ekipmanlarıyla verilmektedir. Tüm ekipmanlar ve kurslar ücretlidir ve sörf ya da katamaran yapmak isteyenler misafirlerin uluslararası geçerli sertifikaya sahip olmaları ve bunu belgelemeleri gerekmektedir. Koydaki hafif esinti ilk kez deneyecek misafirler için idealken; orta ve ileri seviyede yelken yapan misafirler için koyun dışında orta ve şiddetli rüzgar dayanılmazdır. İlkbahar ve sonbahar aylarında rüzgar biraz daha şiddetlidir.

SU KAYAĞI ve WAKE BOARD MERKEZİ
Su kayağı tutkunları için mükemmel deneyim sunan Merkesin, otelin koyunda bir slalom parkuru bulunmaktadır. Zero Off, 409 hp ve benzeri özellikde tam donanımlı 2 adet Ski Nautiques 200 ekip sürümü mevcuttur. Her biri profesyonel olan eğitmenlerimiz Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerinde başlangıç düzeyinden ileri seviyeye kadar her yaştan misafirimize kayak, wakeboard dersleri vermektedir. Su kayağı merkezinde wakeboard ve kayak ekipmanları, can yeleği ve dalış giysileri bulunmaktadır.

SU ALTI DALIŞ MERKEZİ 
Profesyonel bir dalış merkezi ile işbirliği içinde yüksek kaliteli tüplü dalış ve su altı dalış eğitimleri sunulmaktadır. Başlangıç seviyesindeki deneme dalışlarından, ileri seviye açık deniz dalışlarına kadar tüm PADI kursları profesyonel dalış eğitmenleri tarafından verilmektedir. Ayrıca CMAS kursları, şnorkel gezileri ve PADI, CMAS, BSAC ve SSI nitelikli dalgıçlar eşliğinde günlük dalış turları organize edilmektedir.

REHBERLİ KANO ve DAĞ BİSİKLETİ TURLARI

Ege'nin ve Akdeniz'in kesişme noktasında gizli cennet koyları rehberli kano turları ile keşfe çıkabilir ya da daha fazla adrenalin istiyorsanız, büyüleyici Datça Yarımadasını'nı benzersiz güzelliğine rehberli dağ bisikleti turu ile karadan da şahit olabilirsiniz.